Firmast

Gigant mööblikauplus ühendab mööbli tootjaid ja tarnijaid Lätis, Leedus ja Eestis. Eesmärgiks pakkuda ostjale mööblit ja teisi tooteid kodu sisustamiseks kogu Baltikumis, seda konkurentsivõimelise hinna eest.

Meie pakume mööblit otse tootjalt, sellest ka hea hind võrreldes teiste mööblikauplustega. Peale selle on meil erakordselt lai kaubavalik. Pikkade aastate töö tulemusena on meil sidemed suurimate mööblitootjatega Poolast, Hiinast ja Indoneesiast. Peale mööbli pakume ka suures valikus mööblikangast, sanitaartehnikat ja ka kasutatud olmetehnikat. Areneme pidevalt ja loome aktiivselt uusi ärikontakte kogu Baltikumis.

Praegu omab Gigant mööbel Eestis viis müügikeskust – Tallinnas, Narvas ja Tartus.

Tallinnas asub meie mööblikauplused Lasnamäel, linna idaosas, Vesse tn. 3, pindala 7 000 ruutmeetrit. Poedes on müügil lai valik mööblit eri tootjatelt, keda on üle 40-ne. Omame väga paindlikku müügisüsteemi.

Tartu asub 185 km kaugusel Tallinnast, Kagu-Eestis, 9 km pikkuselt Emajõe kallastel, suuruselt teine linn Eestis. Mööblikauplus Gigant, pindalaga 1700 ruutmeetrit, asub Teguri tn. 39, mõne minuti jalgsirännaku kaugusel kesklinnast. Müügil väga lai valik mööblit otse tootjatelt.

Narva on Ida-Virumaa suurim linn, asub Narva jõe vasakul kaldal ja piirilinn Vene Föderatsiooniga. Rahvaarv on linnas üle 60 000 elaniku. Mõõblikauplus Gigant  asub Pushkini tn. 4A. Pindalaga 2200 ruutmeetrit.

Oleme kliendikeskne mööblikauplus. Igas kaupluses saab ostja asjatundlikku konsultatsiooni tootjatelt ja saab vormistada ostu ka ka liisingusse.

Toome kõik tellitud kauba garanteeritult koju kuni 100 km raadiuses kauplusest.

Kauplus-ladu Gigant – OSTA OTSE TOOTJALT!