+372 53997113
E - R  09:00-16:00
L. - P.  Tellimuste vastuvõtmine
L.  Tellimuste vastuvõtmine
P.  Tellimuste vastuvõtmine

Tellimused, mis on saabunud väljaspool töö aega lähevad käitlusse järgmisel tööpäeval.
ee ru
Ostukorv on tühi
0.00
Ostukorvis 0 tooted
ee ru
+372 53997113
E - R  09:00-16:00
L. - P.  Tellimuste vastuvõtmine
L.  Tellimuste vastuvõtmine
P.  Tellimuste vastuvõtmine

Tellimused, mis on saabunud väljaspool töö aega lähevad käitlusse järgmisel tööpäeval.
Ostukorv on tühi
0.00
Ostukorvis 0 tooted
Toode lisatud ostukorvi
img
Name
Kogus: 0
€ 0.00

Vaata ostukorvi

Tingimused

1. ÜLDTINGIMUSTE KEHTIVUS
1.1 Gigant Kauplus-Ladu OÜ, Reg nr. 11893426, KMKR nr. EE101357225, Aadress: Vesse tn 3 Lasnamäe linnaosa, Tallinn Harju maakond 11415., IBAN : Swedbank EE182200221048926624
Gigant Kauplus-Ladu OÜ, edaspidi nimetatud "Müüja", ühelt poolt ja klient (nimi, perekonnanimi), edaspidi nimetatud "Ostja", teiselt poolt, sõlmisid lepingu alljärgnevas: Kui Ostja esitab tellimuse, siis hakkavad kehtima Ostja ja Müüja vahel sõlmitud ostu müügilepingu tingimused. Ostu-müügileping on mõlemale osapoolele kohustuslik juriidiline dokument. Kui Ostja tellib toote(id), tähendab see, et Ostja on tutvunud ja nõustunud tingimustega ning kohustub neid järgima.
1.2 Lisaks Üldtingimustele reguleerivad müüja ja kliendi vahelisi suhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
1.3 Müüja kontaktandmed on alati kättesaadavad veebilehelt www.gigantmoobel.ee.


2.  TELLIMUS JA LEPINGU SÕLMIMINE
2.1  Müügitingimused kehtivad veebipoest kaupade ostmisel.
2.2 Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. 
2.3 Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.
2.4 Hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.
2.5 Müügileping müüja ja kliendi vahel loetakse sõlmituks hetkest, millal klient esitab tellimuse, tehes märke valikkastides „Nõustun tingimustega “ ja „Privaatsuspoliitika“ ja tasub kogu tellimuse hinna (või klient sõlmib lepingu järelmaksu kasutamiseks) kliendi poolt valitud makseviisil.
2.6 Tasumisele kuuluva summa maksetähtajaks peetakse päeva, milllal raha peab olema laekunud Müüja pangakontole või jõudnud sularahas Müüja kassasse. Kolmas isik võib Ostja nimel sooritada makseid, märkides maksekorralduse selgitusse informatsiooni arve ja Ostja kohta.
2.7 Esitatud tellimust, kui Kliendile on saadetud e-mailile tellimuse kinnitus koos tellimuse numbriga, enam klient muuta ei saa. Muudatuste tegemiseks tuleb pöörduda info@gigantmoobel.ee või klienditeenindusse telefonil +37253997113

3. KAUBA KOHALETOIMETAMINE JA ÜLEANDMINE
3.1  Müüja täidab kliendi tellimuse niipea, kui see on tehniliselt võimalik. Üldjuhul on tellimuse täitmine võimalik 2–3 päeva jooksul alates tellimuse edastamisest müüjale, kui tellitud kaup on Gigant e-poe laos olemas. Kui kaup ei ole tellimuse esitamise ajal Gigant e-poe laos olemas, on tellimuse täitmiseks kuluv aeg sõltuvalt tootest 2–8 nädalat. Üksikjuhtudel võib tellimuse täitmiseks kuluda ka rohkem aega. Ostja võib täpsustada tellimuse täitmiseks eeldatavasti kuluvat aega telefonil +37253997113 või info@gigantmoobel.ee 
3.2  Ise lattu järeletulemine. Kliendil on võimalik tellimise käigus valida Sotka kaupluse ladu, millest ta tellitud kauba kätte saab. Laod asuvad:
Tallinn , Vesse 3
E-R: 10:00-20:00
L: 10:00-18:00
P: 10:00-16:00
Tartu, Teguri tn. 39 
E-R: 10.00-19.00
L-P: 10.00-16.00
Narva, Puškini 4A
E-R: 10.00-19.00
L-P: 10.00-16.00
Tellida kohaletoimetamine3.3  Toote vastuvõtmisel kontrollib Ostja Toote vastavust lepingule. Avatades Toote defekti või mõne muu mittevastavuse lepingule, esitab Ostja viivitamatult kirjaliku pretensiooni Müüjale, tehes vastavad märkmed arvele, kuhu paneb kirja puuduse olemuse ja ulatuse. Mõlemad osapooled allkirjastavad dokumendid, kuhu on märgitud mittevastavus lepingule.
3.4 Mööbli transportimine, lahtipakkimine ja montaaž
Transportimisel ja hoiustamisel ei tohi mööbel sattuda niiskesse keskkonda. Mööblile ei tohi peale astuda, raskusi peale asetada, seda ei tohi visata ega transportimisel kahjustada. Mööbli pakendi eemaldamiseks ei tohi kasutada teravaid riistu, mis võiksid mööblit kahjustada. Kontrollige pakendi välist seisukorda ja paki sisu. Säilitage originaalpakend toote monteerimise lõpuni. Säilitage mööbli kokkupaneku juhend toote garantiiaja lõpuni. On keelatud alustada mööbli monteerimist, kui on ilmnenud mõni mittevastavus või tootmisdefekt. Mööbli deformatsiooni vältimiseks on vaja mööblit kokku panna ja ekspluateerida instruktsiooni järgi siledal pinnal. Tootjapoolne instruktsioon asub mööbli pakendis.
3.5 Mööbli ekspluateerimine, hooldamine ja puhastamine.
Mööblit tohib kasutada ja hoida kuivades, tuulutatavates ruumides, kus temperatuur jääb vahemikku +10 kuni +30°C ning suhteline õhuniiskus on 50 kuni 70%, et vältida hallituse teket. Mööblit ei tohi paigutada küttekehade lähedusse, tuleb vältida otsest päikesekiirgust. Eelpool väljatoodud nõuete mittetäitmine võib viia mööbli deformeerumiseni, materjalide kahjustumiseni, tuhmumiseni ning ka mööbli eluea lühenemiseni.
Mööblit tohib puhastada kuiva ja pehme materjaliga, kasutades selleks ettenähtud puhastusvahendeid. Mööblile ei tohi sattuda alkoholi, lahustit ja muid keemilisi ained. Mööbel ei talu pikaajalist kokkupuudet veega. Ostja on vastutav puhastusvahendite kasutamise eest. Valesti hooldatud mööblil võib muutuda välimus, materjali omadused ja/või tekkida praod. Vale hooldus, teravad või kuumad esemed, lisaks ka niiskuse, vee või muude vedelike toime võivad mööblit rikkuda. Kontrollige aeg-ajalt mööblikinnituste tugevust ning vajaduse korral pingutage neid, kuna mööbli kasutamisel võivad need muutuda lõdvemaks. Nahast ja kunstnahast mööblielementide värvitoon võib erineda. Valesti hooldatud nahk või kunstnahk võib värvitud materjalidega (teksariie jms) kokku puutudes võtta üle teiste materjalide värvitooni. Kohevatele kangastele on iseloomulikuks kehakaalu, niiskuse ja soojuse mõjul tekkiv „ära istutud“ väljanägemine – kui kangamaterjal surutakse kokku, vajub see kõrvale ja jääb mulje, nagu seal oleks plekk. See on kanga eripära, mitte defekt. Pehme mööbli deformeerumist ja kangatooni erinevust kuni 10% ei loeta defektiks – kasutamisel võib nahk venida ja tõmbuda veidike kortsu. Padjad ja muud mööbliosad (seljatugi, käetoepadjad) on täidetud täitematerjaliga, mis aja jooksul vajub kokku ja kaotab oma vormi. Seetõttu peab neid pidevalt raputama. Mööbli kanga, naha/kunstnaha värv kui ka puitdetailide muster ja värv võivad erineda poes välja pandud näidistest. Pehme mööbli polstri kõvadus võib sõltuvalt kangaliigist erineda. Pehme mööbli istekohtadel ja seljatugedel on erinev koormustaluvus ja kanga tugevus. Istekohtade polster võib muutuda lõdvemaks ja veidike kortsu tõmbuda – seda saab siluda käega, sättides lõdva kanga diivani äärte taha. Tõmmates välja (pannes kokku) lahtikäivat osa, kasutage konstruktsiooni keskel ühtlast jõudu, ei tohi tõmmata väljatõmmatava osa ühest äärest. Toolidega (va selleks ettenähtud toolid) ei tohi kiikuda, ei tohi viia raskust neljalt jalalt üle kahele. Mööblile ei tohi peale astuda, hüpata ega kukkuda, kasutada spordiks, istuda tooli või diivani käe- või seljatugedel. Pehmed nurgadiivanid, komplektid, diivanvoodid pole mõeldud igapäevaseks magamiseks. Sageli kasutatava diivanvoodi eluiga on paratamatult lühem, kiiremini kuluvad pehme osa ja liikumismehhanism. Lohakas (vale) mööbli ümberpaigutamine võib tekitada kahjusid. Müüja ei vastuta klientide poolt kahjustatud toodete eest. Mööbel pole mõeldud demonteerimiseks ja korduvaks kokku monteerimiseks. Kahjustuste eest, mis on tekkinud toote demonteerimisel või monteerimisel, müüja ei vastuta. Kampaaniamööbli polstril võivad olla välised defektid.


4. Taganemisõigus
4.1 Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul
Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.
4.2 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.